Jakie korzyści odnosisz stosując energooszczędne oświetlenie LED Tecoled?

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów i innowacyjnych rozwiązań, oświetlenie LED Tecoled działa kilkadziesiąt razy dłużej niż oświetlenie konwencjonalne, minimalizuje koszty zużycia energii i serwisu.

Redukcja kosztów jest tak znacząca, że pomimo wyższych niż w przypadku oświetlenia konwencjonalnego wydatków początkowych inwestycja zwraca się nawet w ciągu 12 miesięcy.

 
icon

REDUKCJA KOSZTÓW ZUŻYCIA ENERGII
Oświetlenie LED Tecoled jest wydajniejsze niż oświetlenie konwencjonalne, dlatego zużywa nawet do 70% mniej energii. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu lamp o mniejszych mocach i wyższej efektywności świetlnej, przy jednoczesnym zapewnieniu wymaganego przepisami natężenia oświetlenia.
 
icon

REDUKCJA KOSZTÓW SERWISU
Oświetlenie LED Tecoled nie wymaga wymiany elementów świecących, na przykład żarówek. Koszty serwisu można więc zredukować o 100%.
icon

REDUKCJA KOSZTÓW MOCY BIERNEJ
Oświetlenie LED Tecoled wyposażone jest w wysokosprawne zasilacze prądowe o sprawności dochodzącej do 94% i współczynniku mocy do 0.99.
Dlatego zastosowanie oświetlenia LED Tecoled może znacznie poprawić współczynnik mocy instalacji i wpłynąć dodatkowo na redukcję kosztów związanych z mocą bierną instalacji.
icon

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ OŚWIETLENIA
Nasze innowacyjne rozwiązania odprowadzania ciepła z diod zapewniają ich maksymalną żywotność L70 dochodzącą do 150 000 godzin. Oznacza to, że konieczność wymiany oświetlenia na nowe można przesunąć w czasie o 10 lat, w porównaniu do oświetlenia konwencjonalnego.

Jak technologia produkcji oświetlenia LED Tecoled zwiększa bezpieczeństwo pracowników?

Oświetlenie przemysłowe i komercyjne LED produkowane przez Tecoled spełnia wszystkie regulacje dotyczące bezpieczeństwa.
 
 
icon

REDUKCJA RYZYKA WYPADKÓW
Zastosowanie oświetlenia LED Tecoled redukuje ryzyko pożaru i poparzeń dzięki obniżeniu temperatury oprawy do 60°C @Ta=25°C, zgodność z PN-EN 60598-1:2011. Ryzyko wypadków zmniejszone jest również dzięki eliminacji efektu stroboskopowego.
 
icon

BRAK ZAWARTOŚCI SZKODLIWYCH SUBSTANCJI
Dzięki zastosowaniu komponentów i technologii zgodnych z dyrektywą RoHS 2011/65/EC oświetlenie LED Tecoled nie zawiera szkodliwych substancji jak rtęć i ołów, ani nie emituje szkodliwego promieniowania UV.