Systemy regulacji jasności oświetlenia LED - do 30% dodatkowych oszczędności.

Zintegrowany i strefowy system regulacji jasności oświetlenia LED Tecoled.

Wszędzie tam gdzie jak najwyższe oszczędności energii są priorytetem, systemy regulacji pozwolą na dodatkowe oszczędności energii na poziomie do 30%.
Finalna wysokość oszczędności zależy jednak od wielu czynników takich jak np. godziny i czas pracy oświetlenia, ilość światła dziennego czy konfiguracja obiektu.

Dostępne są 2 systemy regulacj oświetlenia:
- strefowa regulacja jasności oświetlenia sterowana za pomocą przycisków i przeznaczona do wydzielonych obszarów lub małych obiektów jak np. sale sportowe

- zintegrowany system umożliwiający zarządzanie setkami lamp dowolnie skonfigurowanych i przeznaczony do sterowania całymi obiektami

Zintegrowany system regulacj jasności Tecoled integruje oprawy oświetleniowe umożliwiając ich zarządzanie z centralnego komputera, tabletu lub telefonu. Zaprogramowany sytem funkcjonuje jako centralny lub rozproszony system regulacji w zależności od konfiguracji obiektu. Oprawy oświetleniowe połączone magistralą DALI, PWM lub 1-10V. Pogrupowane w sekcje pozwalające na ich indywidualną lub grupową regulację.

Każdy obiekt wymaga indywidualnego projektu, który pozwoli na optymalne skonfigurowanie systemu dla uzyskania jak największych oszczędności.
 
System regulacji jasności oświetlenia LED - Tecoled.
Elastyczność systemu:
  •  regulacja jasności DALI
  • regulacja jasności 1-10V
  • regulacja jasności PWM
  • rozproszony pomiar natężenia oświetlenia
  • rozproszony pomiar temperatury
  • konfigurowalne wejścia i wyjścia cyfrowe
  • wizualizacja procesów regulacji i archiwizacja danych


 


Skontaktuj się z nami po bezpłatną ofertę oświetlenia dla Twojej inwestycji:

Zadzwoń Zadzwoń +48 724513102
Wyślij zapytanie  Wyślij z​apytanie
 

Zaufały nam dziesiątki firm: